Buty na sezon jesień -zima     Wielkimi krokami  zbliża się ta pogoda, coraz częściej daje nam o sobie znać  jesień.
Potem będzie tylko gorzej. Choć zima ma swoje uroki, tak jak i jesień, oraz swoich zwolenników, to nikt z pewnością mówiąc -,, Kocham jesień", -,, Uwielbiam zimę" nie miał w głowie mroźnych, mglistych poranków, deszczowych, wietrznych dni z zamarzającym deszczem, śnieżyc ograniczających widoczność. Pod tymi słowami mogę się założyć, że kryje się to co każdy uwielbia, piękne widoki, ukochane słońce ogrzewające nas raz na jakiś czas, wiec dlatego ukochane bo tak ograniczone.
Do czego zmierzam, z pewnością wiele z Was szuka inspiracji na jesienno-zimową stylizację.
Buty muszą być wygodne, ciepłe i oczywiście stylowe.
Dziś przedstawię typowe trendy buty na najbliższy sezon. Buty, które dodadzą Ci uroku i stylu, i sprawią, ze pomimo zimowej aury, gdzie każdy się wszędzie spieszy, w zasadzie uciekając przed mrozem można też wyglądać trendy.


      W tym sezonie króluje czerń. Botki proste, ewentualnie z niewielkimi złotymi wstawkami. Kwestia ,, wysokości obcasów" to temat to już temat spory, nie chce nic narzucać, jednak wybierajcie obcasy grube, przede wszystkim takie buty są wygodne, TY się czujesz pewniej, grube  obcasy  raczej na co dzień pasują do każdej stylizacji.
1.

2.
3.

4.

5.
Zimą najbardziej trendy staną się buty z podeszwą tak zwaną a'la creepersy. A o czym mowie ? Mówię o podeszwie, która bardzo dobrze trzyma się nawierzchni i przy tym bardzo dobrze wygląda, a but przez to staję się bardziej masywny i odporny na zimowe uszkodzenia.

1.2.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?