Sukcesy giną i chowają się w cieniu jednej porażki
     Każda porażka zabija w Nas życie. Nie ważne czy mała czy duża. 
Przypomnijcie sobie lata dzieciństwa i wasz wyimaginowany świat. Chcieliście wszystkiego spróbować, żyliście pełnią dziecinnego życia w ramach przyzwoitości i na ile wam pozwalano, a dziś kieruje Wami racjonalizm, który narodził się przy każdej nowej porażce.

      Najlepiej to ująć słowami...
Kiedyś byłam bardziej szalona. Byłam zdolna zaufać innym ludziom po paru minutach rozmowy z nimi, zauważyć w nich bratnią duszę, a dziś muszę poświecić kilka tygodni by zacząć postrzegać daną osobę jako godną zachodu.
Kiedyś potrafiłam podjąć decyzję, głównie kierując się emocjami i intuicją, dziś już wiem, że jest to błędy tok myślenia.
Sukcesy giną i chowają się w cieniu jednej porażki, która robi z naszego życia nudne pasmo przemyślanych, wyreżyserowanych sytuacji w których brak szaleństwa.
To nie jest tak, że człowiek dojrzewa staje się coraz bardziej poważny od  tak po prostu dziwaczeje i otula się odcieniami szarości.Gdy ma szanse wyboru lepszego życia, nadal przebiera w szarościach, tylko wybiera odcień mniej szary. 
Mówiąc, pisząc o szaleństwie nie mam tu na myśli, ryzykownych zachowań, przeprowadzki do innego kraju pod wpływem impulsu, seksem w męskiej toalecie na imprezie z nieznajomym facetem czy co tygodniowym  imprezowaniu w innym towarzystwie do samego rana.
Szaleństwem jest życie codzienne i czynności dnia codziennego.
Może dziś na obiad zamiast ziemniaków ze schabowym zrobię rolowane roladki z sosem z borowików.
Jadąc autobusem do pracy, zamiast słuchać muzyki, wyjmę słuchawki z uszy i zapytam przypadkowego człowieka ,, -Jak mu mija dzień ".

  Tak, wiem, nie zrobisz tego. Brakuję Ci też tego szaleństwa...
Zawsze podziwiam ludzi, którzy mają choć odrobinę szaleństwa, lubię z nimi przebywać i inni też lubią. Zrób tak by inni lubili przebywać z Tobą i dodaj szczyptę szaleństwa sobie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?