Gadżety, które ułatwią życie

1. Bałagan w szufladzie


       Jestem typem człowieka, który uwielbia porządek. Lubie kolekcjonować wszelkie akcesoria biurowe zaczynając od pudełek ze spinaczami, pliki samoprzylepnych kolorowych karteczek, aż po liczne długopisy masowo zdobywane na konferencjach.
Długopisów nigdy za wiele tym bardziej u studenta. Student bierze wszystko co darmowe.
To właśnie oni robią sztuczny tłum na takich właśnie spotkaniach elit w nagrodę dostają małe upominki, a zwykle są to akcesoria biurowe.

Porządek w szufladzie ? Kiedyś brzmiało to zbyt abstrakcyjnie. Owszem porządek był, ale przed zamknięciem szuflady. Jednak  jeden niewielki gadżet potrafi ułatwić życie.

Cena 19,99 zł - Ikea

2. Laptop nie musi tylko stać na biurku

     Nie wiem co bym zrobiła, gdyby z mojej głupoty coś stało się mojemu laptopowi. Pewnie musiałabym się zaznajomić z jakimś informatykiem, ale nie byle jakim. Muszę mu najpierw zaufać by móc mu oddać swój sprzęt. Dlatego podstawa pod laptopa zajmuję kolejne miejsce na liście przydatnych gadżetów, przecież laptop nie może się przegrzać położony gdzieś na pościeli czy kolanach.
Oczywiście można zainwestować w podkładki chłodzące, ale jak na początek może to być zwykła podstawa. Podstawa, która spełnia idealnie swoją funkcję oraz świetnie wygląda.Ikea, 19.90 zł
3. Upał za oknem

     Skwar za oknem, a Ty idziesz na plaże tylko jak utrzymać odpowiednią temperaturę prowiantu, no chyba nikt nie marzy zjeść gorących, ugotowanych owoców, lepiej troszkę je ochłodzić. Oto pojemniki na lód.
                                                                     Ikea / Obi,  ok 5 zł

4. Rynek wtórny 

      Europalety, mają tak wielorakie zastosowanie, ze można z nich zrobić dosłownie wszystko.
Jako produkt uboczy w sklepach, potrafi znaleźć inne zastosowanie w naszych domach.
Czasami wystarczy trochę farby,
 lakieru by nadać im nowe życie.
Dziś proponuję zastosowanie na naszym tarasie. wystarczy 6 palet, by stworzyć łoże jednoosobowe. Troszkę środka do ochrony drewna by nadać naszemu nowemu meblowi charakteru oraz wygodna poducha.
5. Zachowana świeżość i nie tylko


      Każdy doskonale wie do czego służą torby plastikowe, jak ta pokazana poniżej. Jednak również można ją wykorzystać do przechowywania naszego telefonu, aparatu w celu ochrony przed piaskiem, wodą, błotem i innymi niekorzystnymi substancjami.Już teraz wybierając się na palże nie musisz martwić się o swój telefon i rezygnować ze zdjęć zostawiając go w domu.


                                      ___________________________________

Komentarze

 1. Podstawka pod laptopa by mi się przydała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne gadżety ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Podstawa do laptopa to bardzo przydatna rzecz, sama korzystam z niej bez przerwy. Poza tym fajnym gadżetem to tableta jest kostka Dice+, jeśli mamy w domu dzieci to będą zachwycone, nawet sami na pewno skusimy się bo gry są fajne, nawet "chińczyk" się tam znalazł.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?