Nie kopiuj wszystkiego, dodaj coś od siebie !     Jeśli coś jest dobre to dlaczego by tego nie powtórzyć ? W świecie coverów żaden tekst  się nie marnuję.  I całe szczęście nic nie podchodzi po plagiat. Każdy może mieć inne spojrzenie na tekst.

Podobnie jest w życiu, dlaczego by nie jest śladami kariery innej osoby. Przecież i tak wiele kwestii zrobimy po swojemu. Na pytanie, które zadałam kiedyś swojemu wykładowcy, czy w grupie mogą być takie same tematy, odpowiedział, - a dlaczego by nie ? przecież każdy spojrzy na temat z innej strony.
Miał racje, ale już od tamtego momentu miałam nauczkę na przyszłość.
Jeśli idziesz ścieżką kogoś, z pewnością zostaniesz porównany, a kto wyjdzie z tego porównania obronną ręką ? Wszystko zależy już wtedy od losu, szczęścia i ogromnego przekonania, ze jeśli coś robisz robisz to  robisz to o wiele lepiej...
Oczywiście nie zapominajmy o gustach osób osadzających to do nich należy głos ostateczny. 

Ile umysłów, ile głów, tyle spojrzeń na świat. Nie bój się wzorować na innych, ale kopiuj wszystkiego w 100 % obierz trochę inny sposób przebycia tej drogi.

       W takim razie mały tekst, z pewnością znacie kawałek Amy Winehouse, Back to Black. Dla przypomnienia poniżej.
Co w takim razie myślicie o dwóch coverach poniżej, który lepszy. Ten bardziej podobny do oryginału czy ten ciut bardziej oryginalny. Dla lepszego efektu nie będę zaznaczać który to który.

1. 

2.    Obecnie trend na własny cover, każdy szanujący się wokalista posiada już na youtube własny kanał z własnym coverem.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?