Jakie fryzury dla panów na sezon 2015 ?

 

   Panowie również lubią eksperymentować z fryzurami. W zasadzie, każdego człowieka w pewnym etapie życia nachodzi chęć zmiany. Zwykle wtedy chętnie na pierwszy ogień zmieniamy fryzurę.
Tyle o ile, panie mają większą różnorodność zmian zaczynając od długości, a kończąc na kolorze, panowie wcale nie mają gorzej, zawsze mogą jeszcze poeksperymentować z zarostem.
Przedstawiam zestawienie najpopularniejszych fryzur z ulic Warszawy, Poznania,Radomia i innych okolicznych mniejszych miejscowości, by nikogo nie pominąć,- po prostu fryzury z polskich ulic.
Być może staną się dla kogoś inspiracją do działania.W tym sezonie włosy proste królują. I bardzo dobrze ! Bo większość naszego polskiego społeczeństwa posiada proste włosy, nieco inaczej jest na południu Europy, gdzie loki dominują nad prostymi jak druty włosami.


# Samuraj - Top Knot


  Propozycja dla panów z nieco dłuższymi włosami. Coś nowego, niż do tej pory.
Przez niektórych fryzura postrzegana za nieco hipsterską. Ale czy ma to jakieś znaczenie ? Jest bardzo młodzieżowa.
Osobiście kojarzy mi się z młodością i wolnością, radością życia i ogromnym optymizmem.
Panowie też potrzebują swobody, dlaczego kobiety wiążą włosy ? Panowie też mogą się uwolnić od wiecznie lecących  włosów, zachodzących na oczy. Przecież nie zawsze muszą mieć fryzury na zapałkę.

# Krótki bok i tył

      Kolejną propozycja, również jest bardzo ciekawa. Taka sama długość włosów na całej głowie to już przeszłość. Fryzura ta charakteryzuję się bardzo krótko przystrzyżonymi  włosami po bokach głowy  i z tyłu.Fryzura wygląda bardzo fajnie  także u panów, którzy nie mają zbyt gęstych i grubych włosów.


# Krótki bok

     Fryzura podobna nieco do powyższej, jednak rezygnujemy z przystrzyżenia na bardzo krótko tyłu głowy. Wtedy fryzura przybiera nieco odmienny kształt. Jeśli włosy są znacznie gęste i grube fryzura wygląda jak miniaturowy irokez.
# Pompadaur

        
        Tak, znów ogolone boki na bardzo krótko, tył również mniej więcej zachowany jest dłuższy zarost około 5 cm poniżej czubka głowy.
Pompadaur jest przeznaczony dla panów z z gęstymi, grubymi włosami. Tylko wtedy jest możliwość zachowania urzekającego kształtu fryzury. Kształt fryzury oczywiście nie jest taki sam z siebie.
Trzeba włosom nadać kształt poprzez odpowiednie suszenie suszarką z użyciem czasami nawet szczotki. Gdyż włosy grube są bardzo oporne na jakiekolwiek fryzjerskie interwencje, wymagają nieco większej uwagi
Dłuższe włosy na ciemieniu  mają charakterystyczny tzw zaczes na bok głowy.
Oczywiście włosy mogą mieć swój bad day, wtedy można z Pompadaur stworzyć fryzurę na samuraja z propozycji pierwszej.     Wszystkie te fryzury, oczywiście pomijając pierwszą, wymagają odrobinę stylizacji. Na wszystkich powyższych zdjęciach są przedstawieni modele, którzy mają za sobą przynajmniej pół godzinną stylizację fryzury. Krótkie włosy wymagają szczególnej uwagi, czyli suszenie włosów suszarką czy okrągła szczotka to podstawa by uzyskać powyższy efekt.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?