Inteligentna opaska na rękę

            Gadżety potrafią nam umilić i ułatwić życie, a co lepsze urozmaicić. To prawda potrafimy się bez nich obyć, ale jeśli już raz zasmakujemy radości po zakupie jakiegoś gadżetu nie potrafimy obejść się smakiem i zrezygnować z kolejnego.
Każdy kto dba o formę lubi poszerzać swoją wiedzę na temat nowych diet, aplikacji umilających samotny bieg czy wyprawę rowerową, nowych tras, napojów dodających sił witalnych oraz nowych gadżetów.      Inteligentne urządzenie, które motywuje nas do działania. Analizuje nasze działanie co akurat robimy czy jedziemy rowerem, samochodem czy biegamy. Kontruje nas sen i dba o to czy dostarczyliśmy swojemu organizmowi odpowiednią dawkę snu. Czuwa nad naszym zdrowym trybem życia kontrolując ilość spożywanych kalorii, a ilość spalonych.
Nie pozwala na bezczynność no chyba, ze jest noc, a Twoja opaska stwierdziła, ze potrzebujesz przynajmniej 8 godzin porządnego snu. Nie musisz martwic się o to, że zaśpisz, Opaska cię obudzi.
Zmierzy ilość wykonanych kroków, ilość przebiegniętych kilometrów, a także połączy cię z telefonem za pomocą Bluetooth.Sprawdzenie pogody na jutro czy zmieni piosenki w odtwarzaczu mp3 na twoim telefonie. Wszystko zależy od modelu  opaski.

Choć wygląda nieco banalnie jak kolejna  silikonowa opaska wspierająca akcję pomocy dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi  w Nepalu to posiada bardzo bogate wnętrze.

Firmy ścigają się ze sobą by stworzyć coraz to bardziej i bardziej inteligentną opaskę.
Głównym celem jest prostota. Opaska powinna być prosta i minimalistyczna w swoim design, ale posiadać jak najwięcej ukrytych funkcji w swoim niepozornym wyglądzie.
Cena też jest zaskakująca jak na rzecz, która wydawała mi się jeszcze kilka lat temu na surrealistyczną. Jak to tak można naciskać jakieś przyciski w banalnie niewyglądającej opasce na nadgarstku ? Cena tego gadżetu znanej marki  to 300 zł za dwie opaski oraz kabel do ładowania.

Moim zdaniem idealny  dodatek dla prawdziwych gadżeciarzy, którzy lubią być ciągle motywowani w celu pokonywania coraz to większych dystansów. Gadżet idealny dla sportowców, lekki, mobilny i motywujący.

Być może, inteligenta opaska na rękę dla aktywnych będzie stanowić odległą przeszłość, a na rynku będzie można nabyć inteligentną opaskę na rękę dla podróżników z funkcją tłumaczenia języków i nawigacją GPS. 
Opaska dla dzieci, a aktywną aplikacją Gdzie jest i co robi moje dziecko.
Opaska, a nawet obroża dla psa.... ludzka pomysłowość nie zna granic. 
W świecie, gdzie już wszystko widzieliśmy, ( no prawie wszystko) mają szanse wybić się pomysły, które wbrew pozorom są nam zbędne do życia. Jednak reklama, dźwignią handlu.


Komentarze

 1. Ciekawy gadżet, jeszcze się z takim cudem nie spotkałam :-)) Buziaki!!

  http://nataliazarzycka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o takich opaskach ;D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. hello, I love a great post. Would you like to follow each other? let me know

  Abarajando

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?