Jesienne trendy z polskich ulic. Obuwie na jesień - sezon 2015

      

    Jasień nadchodzi i nie da się uniknąć tego faktu. Pomimo  jeszcze stosunkowo wysokich dodatnich temperatur w dzień jakich ostatnio doświadczyliśmy i mam nadzieję jeszcze  doświadczymy, wieczory, noce i poranki  są wystarczająco chłodne by móc mówić o jesieni, choć ta kalendarzowa dopiero za 3 dni.
Na witrynach sklepowych jak i na ulicach polskich miast i wsiach pojawiły się już pierwsze jesienne trendy. Wszystko co zaobserwowałam nich stanie się inspiracją dla niezdecydowanych.


1. Botki 

     W tym sezonie największą popularnością będą się cieszyć klasyczne czarne botki do kostek  na grubej podeszwie. Choć w ostatniej jesieni dopiero co wkraczały na rynek obecnie są spotykane na witrynach sklepowych jako podstawa jesiennego ubioru.
Przypomnę dla mniej zorientowanych, rok temu królowały botki płaskie, ze złotymi dodatkami oraz lakierową, błyszczącą powierzchnią.
Botki idealnie nadają się do jeansów jak i do sukienki wieczorowej i wcale nie muszą służyć tylko jesienią, wiosna to tez ich ulubiona pora roku. W tym sezonie na pierwszym miejscu pojawia się uniwersalna czerń.


2. Sneakers

     Kobiety lubią dobrze wyglądać jak i czuć się wygodnie w danym ubiorze.
Nic dziwnego pewna siebie kobieta to kobieta w swoich ulubionych butach albo jeansach.
Dzięki połączeniu wygody i stylu powstały sneakersy, czyli wygodne adidasy na obcasie, a raczej na koturnie.3. Creepersy

    Królują od zeszłego sezonu, obecnie uległy lekkim modyfikacją.Pierwotne creepersy posiadały grubą platformę oraz sznurówki. Już nie wybieramy sznurowanych creepersów, lecz w stylu butów slip on. 

4.Air Maxy

    Tu chodzi o Air Maxy ! O stylowe obuwie sportowe.
Czasami kobiety nie są przygotowane na sportowe wypady po za miasto. Szafki wypełnione szpilkami, koturnami ewentualnie para trampek lub  zwykłych adidasów.
Jak zapewniają producenci Air Maxów - podstawowa amortyzacja oraz komfort.
Z doświadczenia wiemy jeszcze, że mamy tu do czynienia 
też z nienagannym wyglądem.

5. Kozaki za kolano

Doskonale pamiętam ten trend, kiedy to pojawił się w Polsce około 5 lat temu.
Dziś pojawił się ponownie. Kozaki za kolano są dostępne w kilku postaciach. Na płaskiej podeszwie, na słupku lub na szpice.6. Kalosze

Każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie kalosze. Żadne inne obuwie nie sprawdza się lepiej w deszczowej jesiennej aurze. Najlepszym wyborem z tego co się okazuje są kalosze zakrywające łydki w prostym stylu bez żadnych dodatków.


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?