Zaskakująca decyzja milionera. Jak zostać milionerem lub bankrutem ?

   

    Każdy chciałby być milionerem. Jednym wystarczy jeden okrągły, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i dlatego nikt jeszcze nie powiedział, że ma wystarczającą ilość pieniędzy....
pewnie dlatego, że tak nieliczni mogą pochwalić się milionem na koncie.... (wątpię )
Pieniądze zmieniają człowieka mamy dwie opcje...

Jeśli masz ich za dużo, Twoja empatia do innych maleje wraz proporcjonalnie to zwiększonej ilości zer na koncie. Syndrom Boga, wcale nie musimy ograniczać się i używać tego stwierdzenia tylko w środowisku lekarskim.
Drugą opcję pewnie kojarzycie.

Dziś o zaskakującej decyzji milionera ze wschodu Polski. Decyzja na którą miały wpływ zapewne sztaby pomocników i współpracowników. Otóż na kilku tysiącach hektarach, tak jest to możliwe na południu Polski, a dokładnie mówiąc było to około 90 tys. ha , owy milioner postanowił zasadzić drzewa.

Pomysł prosty i banalny, pewnie sobie myślicie, ze nabrał na to przedsięwzięcie dopłaty z Unii Europejskiej na zalesianie terenów gruntowych.Otóż, nie.
Wybrał drzewa, za które Unia nawet nie płaci złamanego grosza.
Była to topola energetyczna, czyli genetycznie zmodyfikowana topola z GMO, która zawiera, aż ponad 80 % suchej masy, już podpowiadam  jest to bardzo dużo w stosunku do innych drzew, ale nie do tego zmierzam.
Topola rośnie około 4 lat, po czym można obcinać pierwsze odgałęzienia, i topola rośnie dalej przez kolejne lata. Proces należy powtarzać przez 5 lub 4 lata i tak nawet pięciokrotnie.
Topola energetyczna jest cennym surowcem w każdym gospodarstwie domowym i nie tylko, ocenia się, że z czasem może  zastąpić węgiel kamienny, który jak wiemy nie jest tani ( konflikty w polskim górnictwie) , a jego  ilość też jest określona w liczbach.

Jak myślicie czy zakaz palenia węglem w gospodarstwach domowych  i nie tylko zostanie wkrótce wprowadzony w życie ? Zakaz narzucony przez Unię Europejską. 
Chyba ktoś tu ma dobrą głowę i nosa do interesów albo dobre przecieki.

Komentarze

 1. "Była to topola energetyczna, czyli genetycznie zmodyfikowana topola z GMO"???!! Co do k...wy! Kto pozwolił na sadzenie bezpłodnych mutantów na naszej ziemi jakiemuś bezpaństwowemu kolesiowi znikąd?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem co Cię tak dziwi, skoro jesz winogrono bez pestek, a w Chinach ludzie jedzą ryż, który posiada witaminę A.
  Dlaczego bezpłodne mutanty ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo ja chciałabym być milionerem ^^

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?