Podsumowanie lata 2016
Pierwsza połowa lata już za nami. Na polskich ulicach można było spotkać wiele nowości.
Dla mniej zorientowanych jest jeszcze szansa na nadrobienie zaległości.
# Najczęstszy cel podróży  urlopowych Polaków 

Polacy w tym roku szczególnie chętnie wybierają się nad polskie morze. Doskonale zdają sobie sprawę, że wymarzony  tygodniowy urlop mogą równie dobrze spędzić w hotelowym pokoju.
Wypierają jednak  te złe myśli z głowy, tłumacząc, że nad morzem jest wiele muzeów, parków rozrywki, które można również odwiedzić w deszczowe dni.

# Najczęstszy cel podróży  weekendowych Polaków 

Tym razem będzie to park rozrywki, Energylandia, gdzie zarówno osoba dorosła jak i najmłodsi
 znajdą coś dla siebie. Nie ma osoby, która po całym dniu spędzonym właśnie w tym parku rozrywki będzie niezadowolona. Energylandia to  rodzinny park rozrywki o powierzchni 26 ha, położony w Zatorze w województwie małopolskim.# Najczęstszy cel zagranicznych  podróży Polaków 

Zagranicznym celem Polaków okazała się być w tym roku Chorwacja. Wyjazdy do Turcji czy Egiptu to już przeszłość. Sytuacja polityczna tych krajów w chwili obecnej nie jest zbyt obiecująca dla turystów. Problem migracyjny jest cały czas obecny. Może nieco mniej o nim ostatnio w telewizji, ale to przez Euro 2016,  Światowe Dni Młodzieży, później będzie Rio itp.

# Damska letnia fryzura

Cały czas króluje Ombre, jednak nieco w zmodyfikowanym wydaniu. Zamiast żółtych odcieni, dominuje szarość lub nawet białe refleksy.

# Męski  strój 

Koniecznie muszą to być beżowe spodnie w zestawieniu z ciemną koszulą. W tym sezonie wszechobecne musztardowe spodnie lub nawet bordowe muszą poczekać na kolejne lata świetności.# Damski stój 

Powrót koronkowych białych sukienek, spódnic, topów, najlepiej z odsłoniętymi ramionami.


# Najlepszy pourlopowy dodatek

Bardzo uniwersalnym pourlopowym dodatkiem jest opalenizna. Warto wiedzieć z ciekawostek, że obecnie w dzisiejszych czasach, panuje takie przekonanie, że  im lepsza pourlopowa opalenizna tym wyższy status społeczny delikwenta. I tym oto sposobem, bardzo majętne osoby wręcz ubóstwiają wrócić z wakacji z czekoladową opalenizną, która świadczy o ich dalekich i bardzo tropikalnych wakacjach.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?