3 gadżety dla zwolenników przebywania poza domem

# Power bank

      Power bank, jako przenośne urządzenie umożliwiające lądowanie urządzeń elektrycznych takich jak   iPad, iPhone, iPad, smartphone, telefony komórkowe, kamery, aparaty fotograficzne itp. Jako źródło dodatkowej energii może być wykorzystywany w każdym miejscu, gdzie nie mamy dostępu do prądu.
Większość Power banków charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i dość eleganckim designem. Urządzenie jest wyposażone w baterię litowo-jonową lub litowo-polimerową, która jest w stanie pomieścić  kilkadziesiąt tysięcy miliamperogodzin (mah).
Podobna  litowo-jonowa bateria występuje również w smartphonach jednak jest ona mniej pojemna i posiada zaledwie do 3000 mah.
Power bank za pomocą kabla USB ładujemy jak samo jak telefon komórkowy i następie korzystamy z niego w rożnych miejscach na Ziemi, gdzie nie możemy liczyć na źródło prądu. 
Wcale nie trzeba udawać się  do Afryki na Saharę, wystarczy pobiwakować przez kilka dni w lesie, czy choćby wybrać się na Woodstock. 
Cena Power banków jest różna, całkiem ciekawy gadżet  dla mniej wymagających użytkowników można już zakupić za 50 zł, warto zaznaczyć, ze są też tańsze, czyli od 15 zł w górę.


# Opaska na rękę jako kabel USB

O zastosowania kabla USB nie muszę dużo pisać, wszyscy wiedzą do czego służy.
Zapewne kojarzycie silikonowe opaski na rękę z napisem ,, Jestem dawcą " itp.
Choć swego czasu nawet pojawiły się opaski, które mają  rzekomo walczyć z terroryzmem, że tak pozwolę sobie to określić, czyli opaski z przesłaniem ,, Nie zabijaj " czy choćby ,, Nie gwałć mnie", a nawet ,, Nie dotykaj mnie ". Ci Szwedzi to mają pomysły. 
Silikonowe opaski na rękę są naprawdę świetne, mogą nawet komuś uratować życie, bo przecież nie zapytamy  w pierwszej chwili osoby, która nagle źle się poczuła na środku ulicy, czy jest cukrzykiem ( nawet nam to nie wpadnie do głowy).  Niepozorny mały słodki cukierek czy łyżeczka cukru jest w stanie odmienić los tego nieszczęśliwego człowieka.
Opaski na rękę mogą komuś uratować życie też w przenośni.
Cena od 15  zł w górę, w zależności od design i dodatkowych funkcji.


# Pokrowiec, etui na ramię 

Bycie fit w dzisiejszych czasach jest cool. Zamiast biegania po leśnych szlakach z telefonem w kieszeni, lepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie go w etui na ramieniu.
Rozwiązanie to pozwala na swobodne korzystanie z telefonu bez konieczności brania go do mokrych, spoconych dłoni.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?