Jak znana marka potrafi ująć klienta ?
Wielokrotnie można usłyszeć stwierdzenie, że jak coś jest droższe to jest lepszej jakości.
Czasami zamiennie pojawia się stwierdzenie, ,,Markowe to jest lepsze''.
Ludzie porównują buty Nike za 200 zł z  podobnymi na pierwszy rzut oka butami z targu za 70 zł i jednogłośnie stwierdzają, że buty Nike są lepsze bo: są markowe,pewnie dobrze sklejone dobrym klejem i są objęte gwarancją. W zupełności się z tym zgodzę, nie mam nic do zarzucenia tym osobom, mają rację. Owszem droższe rzeczy są lepsze. Droższe produkty są lepszej jakości i czasami warto zapłacić kilka złotych więcej i mieć gwarancję lepszej jakości. Mówi się, że skąpy płaci dwa razy. Warto pomyśleć o tym od czasu do czasu.
Wracając do sedna, wszystko jest okej pod warunkiem,że dana marka nie ma z zanadrzu ukrytego drugiego ja.

# Debiut iPhone 7

 Najnowszy iPhone 7 zadebiutował swoją wodoodpornością, nowym designem  i nawet dwoma aparatami z tyłu telefonu. Jednak najwięcej kontrowersji wprowadził brak Mini Jacka. Został on zastąpiony wejściem Lightning. Dlaczego ? Dzięki temu rozwiązaniu twórczy iPhona 7 mogli stworzyć model cieńszy niż model iPhone 6, dodatkowo rozwiązanie to pozwoli na wzbogacenie się koncernu o kolejne miliony uzyskane ze sprzedaży całkiem nowego produktu jakim są AirPods. AirPods to słuchawki bezprzewodowe, których cena wynosi 160 dolarów. W Polsce premiera słuchawek przypada na czwarty kwartał bieżącego roku, prawdopodobnie w połowie października, a ich cena ma wynosić około 750 zł . AirPods pozwalają na słuchanie muzyki nawet przez 5 godzin non stop.
Choć koncern zadbał o swoich klientów i w dołączonym zestawie przy zakupie iPhona 7 otrzymają oni słuchawki EarPods oraz przejściówkę Lightning na Mini Jack.
Jak zapewnie zdajecie sobie sprawę nic nie trwa wiecznie,a i tak zamożny Kowalski znad Wisły, kiedyś zakupi AirPods do swojego iPhona7, a później iPhona 8,9,10. 


Na powyższych zdjęciach mamy okazję zobaczyć AirPods w użytku. Dość specyficzny wygląd do którego średniej klasy zamożności Kowalski znad Wisły nie jest przyzwyczajony. Internauci oczywiście mają głowy pełne pomysłów i już zaproponowali by była możliwość dokupienia sznureczka do słuchawek, tak by zapobiec zgubieniu tego okrutnie, drogiego gadżetu. Idąc tokiem myślenia twórców iPhona sznureczek z pewnością nie będzie należał do najtańszych.

# Kenye West i Yezzy

Kto bogatemu zabroni, można być znanym muzykiem jak i znanym projektantem. Yezzy- mania w Stanach Zjednocznych trwa w najlepsze. Tłumy ludzi koczowały pod galeriami handlowymi już od przed dniem premierowej kolekcji. Styl Kenye jest specyficzny.
Oversizowe ubrania w dość charakterystycznie gamie kolorów.
Czerń, biel, khaki, szarość, ecru oraz brąz to dominujące kolory. Zaskakujące są również ceny zwykły T-shirt kosztuje w przeliczeniu na polskie złotówki około 600 zł.
Po sukcesie swojej marki, muzyk podjął również współpracę z  marką Adidas, gdzie miał możliwość zaprojektowania swoich nowatorskich butów.
Rozeszły się one w zastraszającym tempie, a sklepy zaraz po otwarciu świeciły pustkami.
Zresztą w Warszawie było podobnie jak w USA, do sklepów ustawiały się kilkunastometrowe kolejki. Ludzie zapisywali się na listy, poświęcali swój czas i zdrowie by tylko zdobyć te buty.
Cena butów z najnowszej kolekcji Yezzy Keney West kosztowały 849 zł.
Niektórzy Polacy śmiało  przyznali, że nie chodzi im o buty, ale o pieniądze.
Chodzi oczywiście o pieniądze, które mogą uzyskać po sprzedaży butów na Ebayu, gdzie czasami ich cena może być 10 razy wyższa.
Kenye West i jego kolekcje czasami budzą wiele ,,kontrowersji''. Na zdjęciu powyżej można zauważyć,że Kenye dopasował kolory ubrań do karnacji modeli. Wydaje mi się, że gdyby taką koncepcję pokazu zaproponował biały człowiek z pewnością zostałby uznany za rasistę, zaś Kenye jest uznanym geniuszem mody.


Komentarze

 1. Ubrania z tej kolekcji nie w moim stylu...
  Pomożesz KLIK ? dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe.. nie wiedziałam o tych słuchawkach :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cena słuchawek z kosmosu, a faktycznie można to zgubić w 3 minuty :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?