Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku# Srebro

Ten kolor przeszedł długi proces ewolucji. Początkowo najbardziej pożądanym kolorem włosów  na początku 2016 roku był kolor siwy, jednak mało która kobieta zdecydowała się na zmianę fryzury z wykorzystaniem tego koloru.Zaczęto poszukiwać alternatywy, idealny okazał się kolor srebrny, który można uzyskać dzięki srebrnym płukankom do włosów, zakupionym w najbliższej drogerii za około 6 zł. Srebrny kolor włosów jest świetną alternatywą, dla kobiet, które potrzebują niewielkiej zmiany na krótki okres czasu. Płukanki doskonale spełniają swoją funkcję na włosach blond.
Zawsze można zastąpić je odpowiednią farbą, kiedy już dojrzejemy do decyzji diametralnej zmiany koloru włosów.
# Truskawkowy blond

Delikatny, dziewczęcy. Wszystko wzięło się od różu, miałam okazję spotkać w 2016 dziewczyny o pięknych delikatnych różowych włosach. Wyglądały uroczo, jednak to był różowy kolor. Widziałam te  dziwne spojrzenia ludzi. Jednak w naszym społeczeństwie kolory włosów takie jak niebieskie, fioletowe, czerwone, są dziwnie postrzegane. Owszem niebieskie włosy, czy choćby fioletowe, również mi się nie podobają, ale te różowe były naprawdę uroczę.
By uniknąć podejrzliwych spojrzeń, znaleziono alternatywę pomiędzy blondem , a różem i stworzono truskawkowy blond.# Karmelowy blond

Blond inspiruje do zmian, jedyny kolor włosów, który pozwala na szaleństwo i chroni przed nudą na głowie. Karmelowy blond zanim stał się hitem, wpierw był zimnym blondem wykorzystywanym w Ombre, później ciepłym blondem w Sombre, a teraz Karmelowym ciepłym, słodkim blondem przez niektórych określany jako kolor Miodowy, ale od czego mamy słowa. Miodowy kolor był mody kilka lat temu, teraz jest karmelowy.


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?