Flower box - pomysł na prezent        Tegorocznym walentynkowym hitem okazała się całkiem miła dla oka alternatywa w stosunku do tradycyjnych bukietów kwiatów.
Zamiast bukietu czerwonych róż zawiniętego w bezbarwną dekoracyjną folię, przyozdobionego ogromnymi liści , mężczyźni bardzo chętnie wybierali flower box.
Otóż flower box w najprostszym tłumaczeniu oznacza pudełko kwiatów.
Największym uznaniem cieszą się okrągłe, wysokie pudełka o ciekawej teksturze i miłych dla oka szlachetnych kolorach takich jak : masala, czerń, biel, pudrowy róż.


Kolory te bardzo dobrze komponują się z czerwonymi  krótko ciętymi różami, które są najczęściej wybierane w tym dniu.
W kompozycji Flower box można też znaleźć Rojniki, czyli sukulenty inaczej określane jako róże skalne. Bardzo dobrze znoszą długotrwałe susze i bardzo długo potrafią cieszyć oko jako jeden z elementów pudełkowej kompozycji.
    Innowacyjny pomysł na bukiet, który pojawił się w polskiej florystyce z pewnością nie odejdzie w zapomnienie. Stanie się kluczowym elementem wystroju sal weselnych, kościołów, a także będzie świetnym pomysłem na prezent na każdą okazję.


Cena Flower Box jest uzależniona od wielkości pudła,a tym samym ilości wykorzystanych kwiatów, cena oscyluje w granicach 60 zł, a nawet 400 zł.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszelkie komentarze i obserwację.
Zostaw adres swojego bloga, a na pewno się odwdzięczę.

________________________________________

Thank you for all the comments and observations.
Leave the address of your page and I will visit your page.

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku