Era feministek

      


    Feministką określa się kobietę kierująca się ideą feminizmu. Podstawą tej idei jest dążenie do równouprawniania płci. Kobiety chcą być  traktowane na równi z mężczyznami.
Tym oto sposobem kobiety, chcą udowodnić wszystkim w koło, że są silne zarówno psychicznie jak i fizycznie, a przede wszystkim  niezależne.
Mężczyzna z dawien dawna, powinien zarabiać pieniądze, utrzymywać dzieci i żonę, zbudować dom, wykonywać wszystkie męskie czynności w domu.
Feministki stwierdziły, że do życia nie potrzebny im jest mężczyzna. Obecnie kobiety kształcą się, kończą dwa lub trzy kierunki studiów, znają poczucie własnej wartości.
Oj ciężko takie zagnić do kuchni i zrobić z nich kurę domową.Pensja wykształconej kobiety pozwala jej na całkiem ciekawe życie, może czuć się niezależną i pewną siebie kobietą.
Kobieta feministyczna sama pomaluje mieszkanie, wyremontuje łazienkę, bije gwoździa w ścinę i założy rodzinę.Objawy feminizmu ?


     Tutaj będzie trzeba odrobinę zagłębić  się w psychikę kobiety, która przejawia pierwsze symptomy feminizmu. A jakie symptomy mam na myśli ? Zazwyczaj feminizm objawia się :

1. Wrogim nastawieniem rysującym się na twarzy zaraz po przebudzeniu w stosunku do mężczyzn. Wrogie nastawienie zaczyna z czasem być również wymierzanie w stosunku do innych kobiet w szczególności tych  zgrabnych, wysokich, biuściastych i długowłosach  blond piękności.

2.Obojętnością do świata. Feministki lubią się wyróżniać. Nie robią tego co wypada robią to co uważają za kontrowersyjne przez tą chcą być zauważone.
3. Brakiem życzliwości w stosunku do mężczyzn oraz kobiet. Jedyna życzliwość to ta okazywana własnemu kotowi.

4. Zaniedbanie własnego wyglądu. Nie przeszkadza im parę kilogramów nadwagi. Nie chodzą na zakupy, bo nie mają poczucia by ładnie wyglądać. Jogging czy fitness pojawia się w ich życiu okresowo dla zabicia czasu.

5. Niezależnością finansową.

6. Zatraceniem życzliwości objawiającej się użytkowaniem magicznych słów takich jak: przepraszam, dziękuję, proszę. Te słowa nie są używane wcale w stosunku do mężczyzn. Panowie przepuszczając feministkę  w drzwiach, nie usłyszą od nich magicznego słowa dziękuję, czy choćby zwykłego -dzięki.

7. Brakiem  szczerego i naturalnego uśmiechu na  twarzy. Na twarzy dominuje grymas i lwia zmarszczka.


     Później jest jeszcze gorzej, Bo jaki zdrowy przy rozumie mężczyzna zainteresuje się taką kobietą, która zawsze jest ponura, nieżyczliwa i nawet nie potrafi się ładnie ubrać. I tu nie chodzi o to, że  mężczyźni zmieniają świat, bez nich  świat jest smutny i ponury to oni nadają życiu sens bla bla bla... Nie ! Tutaj chodzi o uczucie, poczucie więzi. Człowiek jest ssakiem stadnym. W samotności rodzi się stres, smutek i poczucie beznadziejności. Oczywiście w samotności rodzą się także geniusze i ich genialne plany... ale nie każdy nadaje się na zostanie geniuszem.


Kiedy rodzi się feministka ?

    Wiem,że po przeczytaniu tego tekstu wszystkie feministki się oburzą i powiedzą, ze to nieprawda.
Nie bójmy się prawdy. Feministką staje się kobieta odrzucona,  samotna i rozczarowana.
Po kilku latach burzliwego związku dochodzi do wniosku, ze zmarnowała sobie kilka lat wspaniałego życia u boku faceta, który nie był jej warty.
Feministką okazuje się być kobieta, która po kilku latach życia w samotności, tak bardzo zatraca swoją kobiecość i chęć stworzenia związku, że nawet nie myśli o poznaniu kolejnego mężczyzny. Boi się rozczarowania, zamyka się w twardej skorupie obojętności. Zaczyna być silną, pewną siebie kobietą, postrzega mężczyzn jako wrogów i rywali.

Jak pomóc feministce ?

     Najlepiej gdyby pomógł jej przystojny facet, który złapie ja za rękę i powie ,, Jesteś najwspanialszą kobietą na świecie. Chce z Tobą oglądać wieczorami filmy z lampką winą w ręku. Słuchać muzyki leżąc na kocu w upalne lato wpatrując się w gwieździste niebo.Chce robić z Tobą te wszystkie dziwne rzeczy, które robią ze sobą zakochane osoby. Z Tobą nawet milczenie będzie przyjemnością. Jesteś moim ideałem przy którym czuje się najlepiej''
Feministki tak naprawdę marzą o drugiej osobie, która wyciągnie jej z twardej łupiny obojętności i wrogości. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Farbowanie włosów, jaki będzie najlepszy kolor ? Sprawdzamy wszystkie kolory !

KOLOR WŁOSÓW OMBRE czy ZŁOTY REFLEKS ?

Trzy kolory włosów, które inspirowały do zmian w 2016 roku